İptal ve İade Koşulları - EYFAT SÜT MARKET GIDA LTD.ŞTİ - Balıkesir Süt Ürünleri ve Zeytin Ürünleri

İptal ve İade Koşulları

Ürün iade istekleri 23/02/1995 tarihli ve 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun 31 inci ve bu Kanuna 4822 sayılı Kanunla eklenen 9/A maddeleri esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır.
 
Kanunen internetten yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten itibaren 7 gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiç bir gerekçe göstermeksizin malı reddederek ürünü iade hakkı mevcuttur.Sitemizden yapılmış olan alışverişlerde 7 güne kadar fatura ibrazı ile kullanılmamış ürünlerde iade konusunda destek sağlamaktayız. İnternet mağazamızdan aldığınız ürünlerin iadeleri sadece internet mağazamıza yapılabilmekte ve mağazalarımızdan iade kabul edilmemektedir. İadelerinizi Sürat Kargo aracılığı ile ücretsiz olarak kolayca yapabilirsiniz.
 
İnternet mağazalarımızdan satın aldığınız ürünlerin iadesi mağazalarımızdan kabul edilmemektedir. Ancak değişimini size en yakın mağazamıza giderek gerçekleştirebilirsiniz.
 
7 gün içerisinde yapacağınız tüm iadelerde ürünleri firmamıza yollamanızdan doğan kargo ücreti iadenin Sürat Kargo Şirketi aracılığı ile yapılması şartı ile firmamıza aittir.

KATEGORİLER

BİLGİLENDİRME

SOSYAL PAYLAŞIM